Vissza Lepkék

Magyar lepkészek
 
Arra kérnék minden listán szereplő lepkészt, hogy a hiányzó életrajzi adatát, vagy a fényképét küldje el.
Ez a kérésem minden magyar lepkészhez is, határainkon innen és túl. Kérem, küld el adataidat, ha van saját magad által gyűjtött, rendszerezett lepkegyűjteményed, és szereted a lepkéket.
Ha a lepkegyűjtést bélyeggyűjtemény-szerűen, vagy üzleti szempontból űzöd, kérlek, ne írj!
Szívesen fogadok viszont minden lepkegyűjtőt, függetlenül attól, hogy milyen végzettsége van, vagy mekkora a tapasztalata. (Posta és e-posta cím a főoldalon)

Ambrus András

Sopron

a_ambrus@yahoo.com
  Ábrahám Géza Győrszemere  
 Ábrahám Levente Ábrahám Levente

Kaposvár

labraham@smmi.hu
Bálint Zsolt

Budapest

balint@nhmus.hu
Baranyi Tamás

Debrecen

baranyid@yahoo.com

Barna Zsolt

Cegléd

.

Bartha Tibor

 

.

Buschman Ferenc

Jászberény

.

Csóka György

Gyöngyös

csokagy@erti.hu

Csontos Gábor

Keszthely

cs_gabor@freemail.hu

Csővári Tibor

Budapest

 

 Dietzel Gyula

Berhida

maxentius@freemail.hu

Dobos János

Gyömrő

dobosjanos@enternet.hu

Dobos Zsolt

Hollandia

zsolt.dobos@hetnet.nl

Fábián György

Budapest

pilla54@freemail.hu

Fábián Szabolcs

 

 

Fazekas Imre

Komló

fazekas@microlepidoptera.hu

Fekete Zsolt

 

 

Gáspár Csaba

 

 

Glemba Gábor

Budapest

glembag@externet.hu

Gyarmati Tamás

Nyírlugos

 

Gyulai Péter

Miskolc

agarai@fki.gov.hu

 

Haltrich Attila

Budaörs

haltrich@omega.kee.hu

 

Hapka Tamás

Budapest

hapkat@chello.hu

Havasréti Béla

Győr

havasreti.bela@gyor.ontsz.hu

Herczig Béla

 

 

Horváth Balázs

Nagykanizsa

 

Horváth Bálint Győző

 

 

Horváth Gyula

Győr

horvathgyula@postafiok.hu

 

Kádár Mihály

Debrecen

inachis@t-online.hu

Katona Gergely Péter

Budapest

 katona_at_nhmus.hu

Kiss Ádám

Szurdokpüspöki

woodpecker.86@gmail.com

Kocsy Gábor

Martonvásár

kocsy@mail.mgki.hu

 

Kormos Bernadett

 

kormosbetti@freemail.hu

Korompai Tamás

Verpelét

 

Kovács Sándor Tibor

Szeged

kovsoni39@gmail.com

Kozma Péter

Debrecen

 

 

Kozma Péter

Eger

 

Kőrösi Ádám

Budapest

korosi@nhmus.hu

Kun András

Telki

kuni@zoo.zoo.nhmus.hu

 

Lévai Szabolcs

Mezőtúr

 

Malgay Viktor

Barcs

vmalgay@t-online.hu

Mészáros Zoltán

Budapest

rovr@omega.kee.hu

 

Molnár László

Fülöpháza

lepkepiktor@mail.opticon.hu

Nagy Antal

 

 

Nagy Klára

Győr

 

  Németh József    
  Németh Lajos Zalaszentmihály greeneyehungary@freemail.hu  

Németh Mária Magdolna

Budapest

mety84@freemail.hu

Nowinszky László

Szombathely

nlaszlo@bdtf.hu

Orbán Gábor

 

 

Örvössy Noémi

 

orvossy@nhmus.hu

Pál Attila

Érd

pal.attila@europauniversitas.hu

  Pastorális Gábor

Révkomárom

 

Peregovits László

 

perego@nhmus.hu

Petranyi Gergely

Petrányi Gergely

 Budapest

pertu.g@gmail.com 

Petrich Károly

Budapest

 

 

Petroly Zsolt

 

 

Polonyi Vilmos

Budapest

 

Reiger Magdolna

 

 

 

Rembeczki Csilla

 

 

Rézbányai László

Reser Ladislaus

Luzern

Ladislaus.Reser@lu.ch

Ronkay Gábor  Budapest  info@heterocera.hu
Ronkay László

Budapest

ronkay@zoo.zoo.nhmus.hu

 

Sáfián Szabolcs

Sopron

lepkeved@yahoo.co.uk

 

Sarkadi László

 

 

Scherer Zoltán

Letenye

 

 

Schmidt András 

Budapest

schmidt@mail.kvvm.hu

Sum Szabolcs

 

sum.szabolcs@gmail.com

  Szabó Endre

Túrterebes

 

Szabó Sándor    
Szabóky Csaba

Budapest

szabokycs@erti.hu

 

Szécsényi Lajos

 

 

 

Szegedi Balázs

 

vaualbum@yahoo.com

 

Szénási Valentin

Gödöllő

 

Szeőke Kálmán

Székesfehérvár

Szeoke.Kalman@fejer.ontsz.hu

 

Szerényi Gábor

Érd

 

  Szijjártó Tamás Ajka sziszi28@freemail.hu

Szombathelyi Ervin

Biatorbágy 

antiopa@freemail.hu

http://www.pahocsa.hu/limenitis_populi.wmv

Szőcs Gábor

Budapest

 h7192szo@ella.hu

Takács Attila

Tápióság

 

Tóth János

Eger

 

 

Törjék Tamás

 

 

 

Uherkovics Ákos

Pécs

 

Varga Zoltán

Debrecen

zvarga@tigris.unideb.hu

 

Vitkó Tamás

Arló

 

Vozár Ágnes

Budapest

vozaragi@gmail.com

LAP TETEJÉRE